Аптека на вашому столі
Аптека на вашому столі

НОВИНИ

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА Останнім часом спеціалісти харчування усього світу звертають увагу на його складову частину — харчові волокна. Мова йде про клітковину, яка складається з високомолекулярних вуглеводів.

Детальніше ...

РОСЛИННІ СТИМУЛЯТОРИ Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків.

Детальніше ...

 Новости viacomp.ru подробности здесь. Подключение holytrade Программное обеспечение для клубов и терминалов в Москве Самая подробная информация купить диплом колледжа 2002-2006 годов на сайте.

ЕСПАРЦЕТ ПОСІВНИЙ

ЕСПАРЦЕТ ПОСІВНИЙ (рос. эспарцет посевной, э. песчаный)—Onobruchis arenarsa (Кіt.) DS.

      Розповсюджений по Середній Європі та європейській частині УКРАЇНИ. Розводять у степовій частині та в лісостепу. Рослина кормова, медонос. Рекомендується для сухих еродованих схилів, витримує засолені грунти. Містить: вуглеводи, білок, жир, клітковину, зольні речовини, різні ферменти. Використовують як засіб для підсилення статевої діяльності, застосовують відвар або водний настій трави чи кореня.

      Відвар. 1/2 столової ложки висушеного кореня та 1 столову ложку висушеної подрібненої трави заливають 400 мл холодної води, настоюють в прохолодному місці 12 годин. Кип'ятять в емальованому посуді накритим 10 хвилин. Приймають по півсклянки (100 мл) тричі на день за півгодини до прийому їжі. Траву збирають для лікувальної мети в травні — липні, а коріння — восени.

Аренда квартир Заправка картриджей Волжская . philips hp-8310 одесса доставка по одессе характеристики лазерные принтеры