Аптека на вашому столі
Аптека на вашому столі

НОВИНИ

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА Останнім часом спеціалісти харчування усього світу звертають увагу на його складову частину — харчові волокна. Мова йде про клітковину, яка складається з високомолекулярних вуглеводів.

Детальніше ...

РОСЛИННІ СТИМУЛЯТОРИ Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків.

Детальніше ...ЕСПАРЦЕТ ПОСІВНИЙ

ЕСПАРЦЕТ ПОСІВНИЙ (рос. эспарцет посевной, э. песчаный)—Onobruchis arenarsa (Кіt.) DS.

      Розповсюджений по Середній Європі та європейській частині УКРАЇНИ. Розводять у степовій частині та в лісостепу. Рослина кормова, медонос. Рекомендується для сухих еродованих схилів, витримує засолені грунти. Містить: вуглеводи, білок, жир, клітковину, зольні речовини, різні ферменти. Використовують як засіб для підсилення статевої діяльності, застосовують відвар або водний настій трави чи кореня.

      Відвар. 1/2 столової ложки висушеного кореня та 1 столову ложку висушеної подрібненої трави заливають 400 мл холодної води, настоюють в прохолодному місці 12 годин. Кип'ятять в емальованому посуді накритим 10 хвилин. Приймають по півсклянки (100 мл) тричі на день за півгодини до прийому їжі. Траву збирають для лікувальної мети в травні — липні, а коріння — восени.

Аренда квартир Заправка картриджей Волжская . philips hp-8310 одесса доставка по одессе характеристики лазерные принтеры