Аптека на вашому столі
Аптека на вашому столі

НОВИНИ

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА Останнім часом спеціалісти харчування усього світу звертають увагу на його складову частину — харчові волокна. Мова йде про клітковину, яка складається з високомолекулярних вуглеводів.

Детальніше ...

РОСЛИННІ СТИМУЛЯТОРИ Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків.

Детальніше ...Аптека на вашому стол

      Для зміцнення здоров'я людей важливе значення має розширення асортименту вирощуваних культур, поповнення його високопродуктивними сортами та цінними дикоростучими рослинами. Поки що, на сьогоднішній день відвідування ринку звичайно обертаються для нас відчутною втратою в сімейному бюджеті. А що ж робити? Державні овочеві магазини, так, як і раніше, нерідко зустрічають покупців яскраво розмальованими вітринами та порожніми прилавками.

      Маю надію, що популяризація знань про харчові рослини буде сприяти збалансованому харчуванню населення, допоможе в профілактиці багатьох захворювань та в справі підвищення працездатності.

      Гадаю, що читачів, а в першу чергу домашніх господарок, зацікавлять рецепти приготування різних страв із дикоростучих та малорозповсюджених харчових рослин.

      За даними Інституту харчування медичних наук, щоденна норма споживання овочів дорослої людини становить 400 г. В розуміння раціонального та правильного харчування входить не тільки достатній об'єм, а й широкий асортимент овочів. Це дозволить отримати різноманітне харчування, продовжити період споживання овочів, подолати сезонний характер їх надходження в магазини та на приватний ринок.