Аптека на вашому столі
Аптека на вашому столі

НОВИНИ

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА Останнім часом спеціалісти харчування усього світу звертають увагу на його складову частину — харчові волокна. Мова йде про клітковину, яка складається з високомолекулярних вуглеводів.

Детальніше ...

РОСЛИННІ СТИМУЛЯТОРИ Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків.

Детальніше ...

 Смотрите http://www.montale-original.ru монталь новая роза.

РОСЛИННІ СТИМУЛЯТОРИ

      Багата і різноманітна флора України, вона — джерело нових лікарських препаратів, золотий фонд народної медицини протягом багатьох віків. На жаль, у зв'язку з антропогенною діяльністю, немало рослин знаходиться на межі зникнення й увійшли в сумну Червону книгу. Чимало ліків з народної медицини ввійшло в наукову і її досвід допомагає біологам, хімікам, фармакологам вивчати ті рослини, які ще не досліджені, виявляти корисні речовини, які подібні відомим речовинам, тим, які містяться в зникаючих рослинах.

      Серед рослин надзвичайно важливі для нас такі, яким властива загально-тонізуюча дія, які зміцнюють захисні сили організму, його опірність різноманітним шкідливим впливам навколишнього середовища, в тому числі й хворобам, які нормалізують функції залоз внутрішньої секреції, артеріальний тиск, обмін речовин. Стимулятори — це лікарські речовини, які підвищують працездатність організму після одноразового прийому, а тонізуючий їх вплив виявляється не тільки безпосередньо після прийому препарату всередину, але й протягом певного періоду. Та не треба забувати про те, що не всі стимулятори і не в будь-який час діють тонізуюче на організм. Наприклад, препарати елеутерокока можуть викликати значне підвищення артеріального тиску, а женьшень не рекомендується вживати весною та літом. Тому стимулятори можна приймати тільки під медичним контролем.

      Більше двадцяти років тому почалась в нашій країні розробка вчення про групу лікарських речовин, так званих адаптогенів, які викликають в організмі стан неспецифічної підвищеної опірності. З кожним роком кількість виявлених адаптогенів зростає, до них відносяться: дібазол, женьшень, елеутерокок, акантопанакс, пантокрін, вітамін Віг, солодкий корінь та інші. Використання адаптогенів як профілактичних засобів, а також для підвищення працездатності починає вкорінюватися в життя.

      В різних джерелах існують відомості з народної медицини про посилення статевої функції при застосуванні препаратів певних лікарських рослин. Нижче даються поради щодо використання рослин з метою лікування. Але, щоб це лікування не привело до небажаних наслідків, автор описує не всі рослини, придатні для посилення статевої функції, крім того, не рекомендує тих рослин, що зникають і занесені в Червону книгу. Перевагу надано харчовим рослинам, тим, які не дають подібних негативних наслідків на організм.